Ужгороді проводжали на схід черговий загін міліції

Проводжали міліціонерів у дорогу та небезпечне відрядження керівництво закарпатської міліції, колеги по роботі, друзі та рідні.

11 травня в Ужгороді проводжали на схід черговий зведений загін міліції. Півсотні бійців із різних підрозділів, відділів і служб міліції замінять на бойовому посту в Донецькій області своїх колег.

З напутнім словом до них звернувся начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич. Півсотні закарпатськихправохоронців пройшли вишкіл в навчальному центрі «Шипка» наМукачівщині. Керувати загоном доручено полковнику міліції ЯрославуЛебовичу.

Сергій Олексійович нагадав присутнім про героїзм захисників Вітчизни від навали нацистів і славну перемогу котру здобули в далекому 1945 році. – Впевнений ми переможемо, – наголосив керівник закарпатської міліції. – Ми боронимо нашу Україну. Наші землю. Наших дітей та рідних. З нами Бог і з нами Україна! Слава Україні!

Вже традиційно благословив бійців у далеку й небезпечну дорогу о.Іван, який неодноразово побував у зоні АТО як військовий капелан. Бійцям загону, як символ незламного духу, отець Іван вручив ікону написану дитячими руками в сиротинці на Виноградівщині.

Щасти вам, хлопці. Нехай Господь вас усіх оберігає.
СЗГ УМВС України в Закарпатській області