Ужгородці вийшли на протест проти високих тарифів

Люди шоковані новою “комуналкою”

В Ужгороді люди вийшли на акцію протесту проти високих тарифів на газ, воду та електрику. В області, де відсутнє централізоване теплопостачання, більшість використовують газові котли, а вартість кубометру палива для користувачів становить більше семи гривень.

За квітень мешканці отримали квитанції на суми від кількох сотень до кількох тисяч гривень. Як дурний жарт – на зворотній стороні квитанцій, закарпатцям пропонують їхати на заробітки до Чехії. Сьогодні в Ужгороді, біля облдержадміністрації вирішили провести акцію протесту проти високих тарифів. Однак, протестуючих було небагато, в основному обурювалися пенсіонери. Активісти кажуть, це була перша акція протесту, наступну планують провести 25 травня.

“Це за газ, жах просто, жах. Ну, і можна з тисячі гривень таке все поплатити, та люди хочуть уже взагалі поставити, щоб з голоду ми повмирали”.

“У мене пенсія 1300 гривень, у мене зимою виходить по двісті тих, но та кинь по сім рублів – тисячу чотириста, або їсти, або грітися. Із двох – одне”, – скаржиться пенсіонерка Маргарета Марущенець.

Подробности

Comments are closed.