В Іршавській райлікарні відкрили оновлений операційний блок (Фото)

[Total: 0    Average: 0/5]

Ремонт зробили за рахунок коштів благодійників

У місті Іршава відбулося урочисте відкриття операційного блоку травматологічного відділення районної лікарні. Перерізати жовно-блакитну стрічку до оновленого операційного блоку було запрошено керівників міста та району, а також організовано спів молоді Іршавщини, які піснею помолилися про Україну та її жителів.

Далі присутнім розказали про те, як саме проходили ремонтні роботи протягом майже трьох місяців за ініціативи та безпосередньої допомоги адвентистів сьомого дня: було очищено стіни та підлогу від застарілої плитки, після повної очистки, було оновлено електропостачання та проведено заміну вікон, далі встановлювали нову плитку.

За свої старання та допомогу для цілого району благодійників було відзначено подяками. Представники релігійної організації подякували за відзнаки та при цьому запевнили, що зупинятися не думають.У майбутньому вони планують закупити апарат для точного визначення травм, після чого разом з Віктором Симканинцем адвентисти сьомого дня обговорили питання щодо закупівлі апарату. Наприкінці заходу представники релігійної організації подякували присутнім за увагу і роздали на згадку книги у тому числі книги на тематику здоров’я.

Іршавська РДА

Comments are closed.