У Раді зареєстрували законопроект, що може дозволити закарпатцям робити «пересічку» раз на 30 днів

Проект Закону про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України щодо тимчасового ввезення автомобілів був поданий нардепом Ярославом Дубневичем.
У тексті документу зазначено наступне: «Громадяни України – резиденти мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов’язання про їх зворотнє вивезення без умови письмового декларування один транспортний засіб особистого користування, що класифікується за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД, та причіп до нього, що класифікується за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом), на строк, що не перевищує 30 діб, без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання органу доходів і зборів документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни».

«Ідея створити можливості для купівлі достойних і дешевих автомобілів громадянам прикордонної зони не нова. Сподіваюся, цього разу буде підтримана», – зазначив нардеп Дубневич на власній сторінці в Фейсбуці.

Наразі законопроект знаходиться на опрацюванні комітетів Верховної Ради.

http://www.mukachevo.net