Надати вчасно якісний захист

[Total: 0    Average: 0/5]

0000В Ужгороді обговорили організаційні питання роботи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На Закарпатті триває активна підготовка до відкриття місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Як відомо, вони запрацюють в Ужгороді, Мукачеві та Хусті із 1 липня і будуть безкоштовно надавати допомогу у цивільних та адміністративних справах соціально незахищеним категоріям людей.

Наразі призначено директорів місцевих центрів – Михайла Давиденка (Ужгород), Наталію Дубчак (Хуст) та Костянтина Молнара (Мукачево), йде підбір кандидатів на посади, вакансії яких можна знайти на сайті. Проблемні ж питання, що виникають в ході організаційної роботи, обговорили сьогодні на робочій нараді, яку провів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець.

Як наголосив під час зустрічі Василь Попадинець, місцеві центри мають стати тим осередком, де кожному клієнту забезпечать вчасний та якісний захист за рахунок держави.

legalaid

Comments are closed.