В Ужгороді обговорили пенсійну реформу

Семінар на цю тему відбувся вчора, 3 червня.

У середу, 3 червня, у сесійній залі Закарпатської ОДА відбувся семінар, на якому йшлося про комплексну реформу пенсійного забезпечення.

Про мету і завдання комплексної реформи системи пенсійного забезпечення учасникам семінару розповіли начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек та її заступник – Галина Маслякевич.

Під час виступу посадовці наголошували, що реформа передбачає призначення всіх пенсій за нормами єдиного закону, скасування спеціальних пенсій (крім військових), запровадження обов’язкової накопичувальної системи пенсійного забезпечення, запровадження для окремих категорій професійної системи пенсійного забезпечення та розвиток недержавного пенсійного забезпечення.
Як зазначила Анастасія Пентек, даний законопроект передбачає, що обов’язковому страхуванню в накопичувальній пенсійній системі підлягатимуть особи до 35 річного віку, особи віком від 36 до 55 років – зможуть брати добровільну участь. Контроль за збереженням і використанням коштів накопичувальної системи держава візьме на себе.

Учасники заходу подискутували та дійшли висновку, що реформування пенсійної системи загалом дасть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку, сприятиме легалізації заробітних плат.
Анастасія Пентек також наголосила, що реформа сприятиме легалізації заробітної плати, стане своєрідним драйвером у інвестуванні економіки України.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Comments are closed.