Закарпатка здобула призове місце у всеукраїнському конкурсі від ДАІ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Участь у конкурсі взяли близько 15 тисяч дітей.

Упродовж року юні таланти зі всієї України малювали, ліпили, вишивали та шили, аби через свої твори передати своє розуміння безпечної поведінки на дорозі.

Державтоінспекція проводить творчий конкурс вже більше десяти років поспіль. Змагання у конкурсі відбуваються за трьома віковими категорії: від 5 до 9, від 10 до 13 та від 14 до 17 років.

У третій віковій категорії третє призове місце виборола 15 річна вихованка ЦДЮТ с. Калини Тячівського району Куцин Неля. Перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе, представники Департаменту ДАІ, Міністерства освіти і науки України, громадських організацій вручили переможцям дипломи та подарунки.

Т.в.о. начальника Департаменту ДАІ МВС України Микола Фасовий зазначив,що поряд з яскравим талантом, діти часто демонструють глибоке розуміння тематики. Зокрема на думку ДАІ, деякі роботи – готова соціальна реклама.
В цілому на Всеукраїнському етапі творчого конкурсу боролися 5 робіт вихованців навчальних закладів Закарпатської області.

Кожного року до заходу залучається все більше дітей і відповідно зростає майстерність, розуміння важливості питання, з’являються нові ідеї для підвищення культури на дорогах.

Після вручення переможцям нагород, маленькі творці мали змогу переглянути яскраві номери та виступи творчих колективів.

УДАІ УМВС України в Закарпатській області

Comments are closed.