Рятувальники вчили туристів правильної поведінки на природі

[Total: 0    Average: 0/5]

0000Піднялися на пропускний пункт

Із початку 2015 року закарпатські гірські рятувальники здійснили 146 виїздів на пошукові роботи. За цей період бійці ДСНС врятували від загибелі в горах 162 людини. Зазначені цифри свідчать про те, що туристи під час відпочинку нерідко нехтують елементарними заходами безпеки й потрапляють у загрозливі для життя ситуації.

Відтак, аби навчити громадян правильної поведінки на природі, 10 червня працівники Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи спільно з інспекторами районного відділу ДСНС здійснили масово-роз’яснювальну роботу на території Карпатського біосферного заповідника.

Насамперед рятувальники піднялися на контрольно-пропускний пункт «Білий», звідки стартують туристичні маршрути на г. Говерла та г. Бербенеска. Бійці ДСНС поспілкувалися з працівниками Карпатського біосферного заповідника, які щодня контактують із туристами, й озвучили їм правила поведінки в горах. У свою чергу, природоохоронці при нагоді пояснюватимуть гостям Закарпаття, як треба поводитися під час грози, відпочинку в лісі, зустрічі з хижими звірами та зміями тощо. Лісникам також надали яскраві листівки, котрі вони в подальшому розповсюджуватимуть серед туристів.

Крім цього, рятувальники ДСНС провели профілактичні бесіди з відпочивальниками, яких зустріли на Говерлі. Зокрема, людям нагадали, що перед виходом у гори слід обов’язково зареєструватися у найближчому рятувальному підрозділі й отримати консультацію професіоналів.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

Comments are closed.