Закарпаття прийме чемпіонат з автораллі

[Total: 0    Average: 0/5]

0000В область приїдуть десятки екіпажів для участі в змаганнях

11 – 12 червня 2015 року на території Ужоцького перевалу Великоберезнянського району Закарпатської області відбудеться відкрита першість Закарпатської області „Бескид – 2015” та ІV етап чемпіонату України з гірських автогонок.

Гірська гонка „Бескид” дебютувала в 2010 році і являє собою асфальтний серпантин довжиною в 4 км, який нараховує 12 правих та 10 лівих поворотів, а перепад висот складає 211м.

Ця дорога в повсякденному житті має досить високий державний статус, тому її покриття не викликає нарікань зі сторони спортсменів.

Найголовнішою особливістю з точки зору безпеки цієї траси є те, що протягом всієї дистанції немає під’їзних доріг, що безумовно підвищує безпеку самого змагання в рази.

Завдяки минулорічному досвіду проведення весняного та зимового етапів вперше паралельно з етапом Чемпіонату України змагання для спортсменів-аматорів, що у рази підвищило інтерес до цієї дисципліни, організаторами було прийнято рішення підтримати такий формат проведення і цьогоріч.

У змаганнях братимуть участь понад 30 екіпажів з усіх областей України.

13 – 14 червня 2015 року на Верецькому та Уклинському перевалах Воловецького та Свалявського районів заплановано проведення відкритої першості Закарпатської області „Ворота України – 2015” та ІІ етапу чемпіонату України з ралі.

На змагання з ралі заявлено близько 30 екіпажів.

Змагання відбуватимуться під патронатом Закарпатської облдержадміністрації та за підтримки Великоберезнянської, Воловецької та Свалявської районних рад.

Організатори змагань: Закарпатський обласний Автомобільний Клуб, Галицький автомобільний клуб та управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації.

Comments are closed.