Рахівчан готують до життя у складних умовах

Час такий, що потрібно знати все і бути готовим до будь-чого

Сьогодні організація навчання у сфері цивільного захисту – це вимога сучасності, яка обумовлена подіями на Сході. Проводити своєрідні навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях покликаний мобільний консультаційний пункт. Так, 10-11 червня, він працював на вулиці Миру, що в центрі Рахова.

Працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області спільно з представниками Управління ДСНС України у Закарпатській області проводили роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності посилення заходів безпеки, порядку дій на випадок виникнення терористичної загрози та надзвичайної ситуації. Упродовж двох днів мешканці районного центру та гості міста мали можливість детально дізнатись про основи цивільного захисту; дії населення під час сигналів оповіщення, виявлення вибухонебезпечних предметів; проведення домедичної допомоги людям, які цього потребують та багато іншої корисної інформації.

Також у консультаційному пункті демонструвався зразок тривожної валізи, яку необхідно буде зібрати кожному на випадок евакуації. Представлені були й зразки протигазів та найпростіших засобів індивідуального захисту.

Для більшої обізнаності населення з питань безпеки життєдіяльності, серед людей розповсюджувалися листівки та пам’ятки з інформацією застережного характеру та порадами фахівців, як діяти в екстремальних ситуаціях.

У ДСНС України у Закарпатській області

Comments are closed.