Ужгородець під час купання знайшов гранату та набої

[Total: 0    Average: 0/5]

0000Чоловік думав, що у дерев’яному ящику коштовності… Витягнув знахідку на берег, а відчинивши побачив там набої та ручну гранату.

До Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 46-річного жителя міста про те, що під час купання, біля мосту по вул. Оноківська вобасному центрі, витяг з дна каналу дерев’яний ящик, в якому знаходилися набої різного калібру та ручна граната.

На місце події виїхали керівництво, працівники роти патрульної служби таслідчо-оперативна група міськвідділу міліції. Уже за кілька хвилин прилеглуґ територію було огороджено, виставлено охорону, а доступ стороннім особам до місця події було припинено.

Зі слів ужгородця, ящик витягнув на берег, бо думав, що там коштовності. А коли відчинив, побачив там набої та гранату, тоді повідомив міліціонерам.

Фахівцями вилучено та направлено на дослідження до науково-дослідногоекспертно-криміналістичного центру при УМВС України в Закарпатській області – одну ручну гранату та понад 300 набоїв різного калібру.

Для обстеження водойми довелося залучити групу водолазів аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України уЗакарпатській області.

Дана подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Ужгородського міськвідділу міліції. Правоохоронцями проводиться перевірка.

Інформація Ужгородського МВ УМВС

Comments are closed.