Дачних крадіїв спіймала міліція

Двоє молодиків, один з яких неповнолітній, скоїли в селі ОноківціУжгородського району шість крадіжок та були затримані одразу після вчинення наступної.

Одним із крадіїв виявився 18-річний мешканець міста Ужгорода, а його спільник – 14 річний хлопчина з села Оноківці. Разом вони вчинили шість крадіжок з дачних будинків громадян в Оноківцях. Йшовши «на діло» користувалися автомобілем, який і «засвітився» на останній крадіжці.

Вчинивши чергову крадіжку, яка стала для них останньою, потерпілий встиг запам’ятати авто, на якому зловмисники втікали з місця злочину та одразу ж повідомив правоохоронців. Працівники кримінальної міліції у справах дітей Ужгородського райвідділу міліції затримати крадіїв з викраденими речами, які хлопці не встигли збути.

Слідчі розпочали кримінальні провадження за ч.3 ст. 185 (Крадіжка) та ч.1 ст.304 Кримінального кодексу України (Втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність) відносно 18-річного мешканець Ужгорода. Матеріали кримінальних проваджень з обвинувальним актом направлено до суду, який і обиратиме міру покарання за вчинені правопорушення.

Інформація Ужгородського РВ УМВС

Comments are closed.