До воловецьких рятувальників завітали гості зі столиці

[Total: 0    Average: 0/5]

22 червня у гості до вогнеборців 11-ї державної пожежно-рятувальної частини навідалися школярі з м. Києва. На екскурсію до пожежного підрозділу прийшли учні Спеціалізованої загальноосвітньої школи №329 «Логос» ім. Георгія Гонгадзе, які приїхали на відпочинок у смт Воловець.

На початку зустрічі співробітники ДСНС розповіли школярам про пожежі та надзвичайні ситуації, які трапилися на території Воловецького району, а також про випадки травмування дітей внаслідок цих подій. Відтак молоді озвучили основні правила пожежної безпеки в побуті. Особливу увагу учнів зосередили на дотриманні заходів безпеки при виявленні підозрілих металічних предметів, що можуть містити вибухівку. Крім цього, всім учасникам екскурсії вручили яскраві листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

Хлопці й дівчата з неабиякою зацікавленістю розглядали пожежно-рятувальне обладнання, за допомогою якого вогнеборці щодня ліквідовують загорання й рятують життя людей. Дітей ознайомили із технічними можливостями аварійно-рятувального автомобіля та спецобладнання. Школярі наперебій приміряли пожежні каски, тримали в руках пожежні стволи й ставали у чергу, аби посидіти в пожежній машині. Вогнеборці всім учасникам екскурсії приділили максимум уваги. Тож у підсумку ніхто не залишився байдужим, а в декотрих учнів навіть з’явилися нові мрії щодо майбутньої професії.

Організатори заходу впевнені, що подібні екскурсії є вкрай важливими для молоді, оскільки дають змогу навчити учнів основним правилам безпеки життєдіяльності. Зокрема, школярі здобувають знання про те, як правильно діяти під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій і як можна надати допомогу потерпілим.

У ДСНС України у Закарпатській області

Comments are closed.