Черговий ужгородський дитсадок переведуть на альтернативне опалення

[Total: 0    Average: 0/5]

000022 червня голова обласної ради Володимир Чубірко провів зустріч із колективом ужгородського ДНЗ № 30 та ознайомився із ходом робіт щодо встановлення у закладі міні-котельні.

Участь у зустрічі також взяла заступник міського голови Ужгорода Ольга Травіна.

Дошкільний навчальний заклад № 30 є одним із найбільш проблемних в обласному центрі. Справа в тім, що до середини минулого року його будівля перебувала у приватній власності.

Через це жодних бюджетних коштів на її ремонт та відновлення інфраструктури не виділялося. Особливо гостро стояло питання обігріву ДНЗ в осінньо-зимовий період. Проте вже на початку поточного року з обласного бюджету було виділено субвенцію у сумі 1 млн. 90 тис . грн. для будівництва на території закладу міні-котельні на твердому паливі.

На даний момент цей об’єкт вже на 90% готовий до експлуатації. Виступаючи перед працівниками дитсадка Володимир Чубірко пообіцяв, що обласна рада в найближчому майбутньому розгляне можливість виділення коштів на заміну тут вікон та дверей, вирішивши тим самим питання теплозбереження. За рахунок міського бюджету тут можливо модернізувати внутрішню систему опалення закладу.

«Ми вже маємо готуватися до нового опалювального сезону. Тарифи на енергоносії надзвичайно високі і маємо зробити все можливе, щоби не бути залежним від російського газу. В області є достатньо відновлювальних джерел енергії, і її треба активніше використовувати. Вже цієї зими частка котелень бюджетних закладів працюватиме на альтернативному паливі», – зазначає Володимир Чубірко.

Прес-служба облради

Comments are closed.