Закарпатські захисники вирушили на схід

[Total: 0    Average: 0/5]

0000Відправили їх на схід з Ужгорода

З Ужгорода, на схід України вирушив зведений загін працівників Державтоінспекції Закарпатської області, у складі п’яти екіпажів. Це 15 працівників із різних підрозділів ДАІ Закарпаття, які добровільно виявили бажання нести службу в зоні АТО.

У заході взяли участь заступник начальника УДАІ УМВС України в Закарпатській області, особовий склад обласного ДАІ, рідні, священики та друзі.

З напутнім словом до колег звернувся підполковник міліції – МихайлоМісарош, побажавши їм щасливої дороги й успішного виконання поставлених завднь та щасливого повернення додому.

У капличці Покрова Пресвятої Діви Марії, о. Назар Винницький відслужив молебень за мир в Україні, за наших воїнів-захисників, що знаходяться в зоні АТО та за міліціонерів-захисників, які поїхали нині й будуть нести службу наблок-постах та супроводжувати українських військових у “гарячі точки” на сході України.

Перед відправкою, священнослужителі благословили кожного закарпатського воїна-захисника на виконання завдань у зоні проведення АТО та благополучне повернення. Захисникам-міліціонерам, як Божий захист о. Назар подарував іконки та освячені вервиці.

УДАІ УМВС України в Закарпатській області

Comments are closed.