Плани контрабандистів з тріском провалилися

[Total: 0    Average: 0/5]

Минулі вихідні у прикордонників були пдідними

Минулими вихідними прикордонники Чопського загону в пункті пропуску «ТИСА» спільно з інспекторами митниці припинили дві спроби незаконного переміщення за кордон тютюнових виробів.

Спочатку прихильність удачі спробував перевірити гість нашої держави – громадянин Угорщини. Однак, під час проведення поглибленого огляду у запасному колесі його автомобіля «ФОЛЬКСВАГЕН» правоохоронці виявили сторонні предмети. Як було з’ясовано згодом, чоловік нашпигував його сигаретами популярної марки. За результатами підрахунку було встановлено наявність 110 пачок сигарет загальною вартістю близько 3000 гривень, які разом з колесом були вилучені встановленим порядком.

У іншому випадку незаконно перевезти сигарети до Угорщини намагався наш співвітчизник легковиком «ФІАТ». Цього разу стражам кордону довелось знімати лобове скло аби дістати тютюнові вироби, адже чоловік приховав їх у спеціально виготовленому тайнику. Сховок був обладнаний між задньою стінкою моторного відсіку та монтажною перегородкою панелі приладів і у нього помістилось 174 пачки сигарет.

Тютюнові вироби та автівку вилучено. Їх сумарна вартість склала майже 97 тисяч гривень.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Comments are closed.