В УжНУ побільшає іноземців

Про міжнародні зв’язки Ужгородського університету і навчання іноземних громадян під час засідання Вченої ради сьогодні, 30 червня, доповідала проректор Мирослава Лендьел.
Цього року виш випускає 54 медиків, які не є підданими України. Загалом УжНУ має 90 договорів з вищими навчальними закладами різних держав.

В університеті розпочато роботу за кількома новими міжнародними угодами. Цього року УжНУ приєднався до програми «Еразмус+». На сьогодні підписано 15 угод, за якими студенти протягом одного семестру мають змогу навчатися у вишах Європи. Шестеро студентів УжНУ виграли стипендії на навчання й готуються до від’їзду за кордон. Натомість наш університет повинен запропонувати іноземцям навчання на Закарпатті, оскільки такими є умови програми «Еразмус+».

305 студентів з Луганська були переведені до УжНУ у зв’язку з подіями на Сході. Також наш університет розсилав запрошення до різних країн. Тож цього року у виші навчалися громадяни Індії (324 особи), Бангладешу (16 осіб), Нігерії (14), Зімбабве (12), інших країн (загалом 34 особи).

Медіацентр УжНУ

Comments are closed.