Берегівчанин підробляв інтернет-шахрайством

Шахрай з Берегівщини через всесвітню мережу Інтернет ошукував жінок з різних регіонів України. Пройдисвіта берегівські міліціонери встановили та повідомили йому про обґрунтовану підозру. За незаконний промисел чоловіку загрожує до 8 років позбавлення волі.

«На гачок» афериста з Берегівщини потрапило п’ятеро жінок віком 21-36 років, всі мешканки різних регіонів України – Львівщини, Донеччини, Рівненщини, Хмельниччини та Чернівецької області. Довірливі жінки відправляли, кожна по кілька сотень гривень, в якості нібито передплати за товар на рахунок банківської картки зловмисника, які він в подальшому використовував для власних потреб.

37-річний мешканець Берегівського району зареєструвавшись на сайті інтернет-аукціону «Аукро» укладав із безпечними користувачами договір на придбання у нього зимової курточки згідно якого покупець, за замовлення, перераховував передоплату сума якої коливалася від 250 до 1055 гривень на рахунок продавця.

Як з’ясували правоохоронці насправді жодної куртки у псевдопродавця не було тож товар жінки так і не отримали. Таким чином аферист ошукав п’ятеро осіб та збагатився на 2405 гривень.

За скоєні Інтернет – афери правоохоронці повідомили берегівчанину про обґрунтовану підозру по ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 8 років.

Наразі розслідування завершено, кримінальне провадження направлено до суду.

Берегівський РВ УМВС

Comments are closed.