Рятувальники вчили дітей правилам безпеки

Під час літнього відпочинку закарпатські дітлахи не забувають про правила пожежної безпеки. І допомагають їм у цьому рятувальники, навідуючись до оздоровчих таборів із пізнавальними лекціями.

Не став винятком Берегівський район, де представники ДСНС завітали до дитячого літнього табору, який знаходиться в с. Балажер і належить Управлінню Закарпатської Реформатської Церкви.

Для зацікавлення дітей темою пожежної безпеки рятувальники виставили на огляд школярів віком від 10 до 16 років пожежний автомобіль. Молоді детально розповіли про обладнання машини й показали, як діють деякі гідравлічні інструменти зі спорядження вогнеборців. Також дітям продемонстрували, як слід користуватися засобами захисту органів дихання, і на очах в учнів ліквідували умовне загорання на подвір’ї табору відпочинку.

Бійці ДСНС не забули й про навчання дітей теорії пожежної безпеки та цивільного захисту. Під час лекції, на якій зібралося близько 120 школярів, молоді в черговий раз нагадали правила пожежної безпеки в побуті й застерегли від необережного поводження з вогнем. Насамкінець юнакам і дівчатам озвучили правила безпечної поведінки на водних об’єктах, які неабияк знадобляться дітлахам під час літнього відпочинку.

Джерело: У ДСНС у Закарпатській області

Comments are closed.