Усі подробиці розбірок оточення нардепа Ланя та Правого сектору у Мукачеві

Блатні розбірки з стріляниною розпочалися з 12-ї години біля сумнозвісного нічного клубу «Червоний дракон».

Mukachevo.net зібрав усю інформацію про події, які досі тривають в Мукачеві та його околицях. Це попередня інформація на основі офіційної та неофіційної (від правоохоронців, які працюють на місці подій).

 

 

 

 

 

 

Близько 12:00 група невідомих, які представилися Правим сектором прибули в Мукачеві і зайняли територію комплексу Антарес та колишнього нічного клубу Червоний дракон, що по вулиці Лєрмонтова і належить родині народного депутата Михайла Ланя. Як вдалося згодом дізнатися Mukachevo.net, у оперативних даних правоохоронців значиться близько 17 невідомих на 3-5 автомобілях, які були озброєні та представилися Правим Сектором.

 

 

 

 

 

За попередньою інформацією, на території комплексу було поранено охоронця. Інформація про те, що його було вбито на місці, поки не підтверджується офіційно. Також у комплексі, за попередньою інформацією, були розбірки між нападниками та оточенням нардепа.

Близько 13:30 епіцентр розбірок перемістився на виїзд з Мукачева у бік Сваляви на трасі Київ – Чоп. Брутальна перестрілка відбулася поблизу автозаправки на підйому у бік православного монастиря на Червоній горі. Там розстріляли 2 автомобілі міліції, які згодом зайнялися.

 

 

 

 

 

Після фактичних боїв нападники відступили у бік села Лавки та гори Ловачка, в лісисту місцевість.

Наразі, траса Київ – Чоп перекрита. У місті оголошено операцію перехоплення, проводиться антитерористична операція із задіянням усіх правоохоронців.

У розпорядженні Mukachevo.net опинилися фото наслідків перестрілки на трасі Київ – Чоп, а також фото, як нападники блокували комплексу в самому Мукачеві, виставивши автоматників.

Наразі офіційно медики підтвердили факт 9 поранених. Смертей поки не підтверджують.

Додаткова уточнююча інформація: Ніяких постів ДАІ чи міліції ніхто не захоплював. Інформація про це, розпосюджена деякими ЗМІ, є фейком. Разом з тим, як вдалося уточнити Mukachevo.net у правоохоронців, на посту ДАІ при в’їзді в Мукачево з боку Ужгорода було зупинено джип з представниками Правого сектора зі зброєю. Їх затримано тимчасово.

http://www.mukachevo.net

Comments are closed.