«Азов» зголосився вивезти бійців Правого сектора із Закарпаття на суд в Маріуполь

Полк «Азов» готовий вивезти бійців «Правого сектора» з Закарпаття в Маріуполь, де вони могли б постати перед судом.

Про це «Українській правді» заявив один з лідерів «Азова» Сергій Коротких з позивним Боцман.

За його словами, судити бійців на Закарпатті не можна через сильний вплив там депутатів Ради Михайла Ланьо та Віктора Балоги.

«У Закарпатті – сильне лобі Балоги і Ланьо. У Києві мітинги і нагнітання обстановки. Тому ми і пропонуємо нейтральне місто на кшталт Маріуполя», – пояснив він.

Також Коротких пообіцяв контроль полку над об’єктивністю розслідування.

«Ми проконтролюємо, щоб було проведено об’єктивне розслідування, і всі винні були покарані. Але такого ж ми вимагаємо справедливого розслідування щодо Балоги і Ланьо, через яких і виник цей конфлікт, оскільки вони між собою не поділили контрабандні потоки», – заявив він.

Раніше в коментарі «Українській правді», опублікованому в статті про події в Мукачевому, Коротких заявляв, що Балога фінансував закарпатський підрозділ «Правого сектору» ще з минулого року.

« І про це всі знали. Не виключено, що він міг використовувати окремих бійців для вирішення своїх бізнесових питань, оскільки звик завжди мати за спиною силу», – вважає він.

Як відомо, 11 липня у Мукачевому після зустрічі представників «Правого сектора» з депутатом Ради Михайлом Ланьо сталося збройне зіткнення, у якому також взяли участь правоохоронці. В результаті загинули декілька людей.

Частина бійців ПС наразі знаходяться в лісах Закарпаття, з ними ведуться переговори.

http://www.pravda.com.ua

Comments are closed.