Порошенко пов’язав бої в Мукачеві з вибухами у Львові

Після теракту в Мукачеві злочинці вирішили розповсюдити ці атаки на всю Україну, заявив Президент України Петро Порошенко у Львові. Туди він заїхав дорогою з Ужгорода, щоб відвідати двох поранених міліціонерів.

“Щойно у мене відбулася зустріч із двома українськими героями – капітаном міліції Надією Андрухів. Капітаном, яка все своє життя присвятила для того, щоб захищати мир і спокій громадян. Вона має дитину, яка хвора на ДЦП. Поруч з нею її мама Ірина. Вона знаходиться у дуже важкому стані після того, як злочинці одразу після терористичних атак у Мукачеві прийняли рішення розповсюдити ці атаки на всю Україну і зробити спробу залякати міліцію. Щоб кожен дільничний боявся йти до себе на місце служби, залякати українців в Галичині і у всій Україні”, – заявив Президент під час спілкування з пресою.

Президент розповів, що Надія Андрухів ледь прийшла у свідомість, її щойно вивели із медикаментозної коми. Стан лейтенанта Романа Личака кращий. Петро Порошенко прийняв рішення нагородити обох міліціонерів високими державними нагородами.

“Вони справжні герої. Той бойовий дух, який вони демонструють свідчить про те, що нас не залякати і не подолати”, – додав Петро Порошенко.

“Я би хотів звернутися до усіх працівників правоохоронних органів: це ваша справа честі – знайти злочинців, які вбили і поранили правоохоронців і цивільних осіб в Мукачеві, які здійснили терористичну атака проти Надії Андрухів і Романа Личака. Злочинці не можуть вільно розгулювати зі зброєю по вулицях, злочинці мають сидіти у в’язниці”, – резюмував Президент України.

Окрім того, Порошенко заявив, що слідство має докази, що події в Мукачеві і терористичні акти у Львові пов’язані.

ipress.ua