Закарпатській області передбачено 15 мільйонів гривень на придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців

Вказана субвенція спрямовується на придбання житла на первинному та на вторинному ринку для сімей загиблих військовослужбовців.

 

Законом «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов на 2015 рік у загальній сумі 300,0 млн.грн., із них для Закарпатської області – 15,2 млн. гривень.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 р. № 348 „Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов” вказана субвенція спрямовується на придбання житла на первинному та на вторинному ринку для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців.

Департаментом фінансів облдержадміністрації розроблено проект розпорядження голови облдержадміністрації про розподіл зазначеної субвенції між райміськбюджетами та відповідно до бюджетного законодавства подано вказаний розподіл субвенції на погодження постійній комісії обласної ради з питань бюджету, засідання якої повинно відбутися 22 липня п.р.

Департамент фінансів облдержадміністрації

https://zakarpatpost.net

Comments are closed.