У військовому комісаріаті Закарпаття не знають про вручення повісток на постах міліції. Хто ж тоді це робить?

За офіційними даними за останні 2 дні було вручено лише 12 повісток.
– У нас даних про те, що за останні дні на постах було вручено 88 повісток немає. Не зрозуміло, звідки така інформація, ми саме це виясняємо. Але ми були б тільки раді, якщо б вручили таку кількість повісток, бо за нашими даними за останні два дні закарпатцям було вручено 12 повісток, – повідомив у ексклюзивному коментарі начальник групи Закарпатського обласного військового комісаріату, майор Петро Невеселий.

– На постах працівників військового комісаріату немає. Наші люди є тільки на пунктах перетину кордону, там за рішенням, прийнятим на Раді оборони обладміністрації, знаходяться працівники військового комісаріату. Вони мають списки тих, хто ухиляється від призову і якщо така людина перетинає кордон і добровільно показує свій документ – йому вручається повістка. Але підкреслюю, що насильно це ніхто не робить», – додав у спеціальному коментарі для Mukachevo.net заступник військового комісара по роботі з особовим складом – начальник групи Закарпатського обласного військового комісаріату.

Нагадаємо, що у середу, 22 липня у СЗГ УМВС України в Закарпатській області повідомили, що тільки за один день на постах ДАІ в Мукачеві та Нижні Ворота було вручено 88 повісток.

 

 

 

 

 

 

Хто ж тоді їх вручав, якщо не працівники військоматів?

http://www.mukachevo.net