Начальник закарпатської міліції хоче скручувати номери з машин порушників

Керівництво закарпатської міліції вирішило покласти край стихійному паркуванню автотранспорту біля адмінбудівлі ОДА в Ужгороді, повідомили в СГЗ УМВС в області.

Часто несвідомі водії залишають свої машини просто на тротуарах, клумбах, навіть на пішоходних переходах. Не виняток тут і пл.Народна та вул. Ракоці біля ОДА. Журналісти та громадські активісти часто знімкують тут і викладають в Інтернет службові та приватні машини міліціонерів, припарковані з порушенням вимог ПДР. Аби покласти цьому край, новий керівник міліції Сергій Князєв розпорядився навести лад із паркуванням:

“Я не звик церемонитися в таких питаннях, тому розпорядився вчора, аби працівники ДАІ просто поскручували й принесли мені номери зі всіх машин, які тут стоять із порушенням закону. Вони, правда, схитрували, й познімали номери тільки з міліцейських машин, а цивільні чіпати побоялися, проте процес пішов.

Перед адмінбудівлею УМВС за ніч нанесено дорожню розмітку, буде ще й пішоходний перехід. Каратимемо всіх, хто там незаконно паркуватиметься, незалежно від посад. Закон один для всіх. Якщо театр починається з гардероба, то міліція та держадміністрація – з автопарковки перед адмінбудівлею.”

СЗГ УМВС України в Закарпатській області