Закарпатська прокуратура вимагає від пенітенціарної служби активізувати контроль за засудженими підлітками

Відділом захисту прав і свобод дітей прокуратури області проведено перевірку діяльності Державної пенітенціарної служби України в Закарпатті.
Прокурорами виявлено ряд недоліків. Зокрема, є суттєві зауваження щодо здійснення належного контролю за поведінкою неповнолітніх, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання із випробуванням, проведення спільно з органами внутрішніх справ та відповідними громадськими формуваннями індивідуально-профілактичної роботи із дітьми даної категорії задля недопущення вчинення ними нових злочинів.

Ініціювала вказану перевірку прокуратура області позаяк встановлено, що незважаючи на зменшення в краї кількості дітей, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі (з 111 до 74), відбулося зростання рівня рецидивної злочинності серед підлітків, засуджених до таких покарань.

А кількість дітей зазначеної категорії, які вчинили повторні злочини, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла вдвічі.

Відтак, за наслідками перевірки керівництву служби внесено вказівку, яка наразі перебуває на розгляді, повідомили газеті «НЕДІЛЯ» у прес-службі прокуратури області.

http://nedilya.net

Comments are closed.