У Чопі залізничники з України, Угорщини та Словаччини взяли участь у турнірі пам’яті Георгія Кірпи

На Закарпатті відбувся міжнародний спортивний турнір присвячений пам’яті Героя України, колишнього міністра транспорту, генерального директора Укрзалізниці, начальника Львівської залізниці Георгія Кірпи.

На вокзалі станції Ужгород заходи розпочали традиційним мітингом-реквієм та покладанням квітів до іменної стели, після чого тут провели турнір із шахів. На другому етапі акції учасники змагалися в міжнародному турнірі з міні-футболу та нардів у місті Чоп.

У меморіальному турнірі з шахів взяли участь 76 шахістів майже з усіх районів Закарпаття. Серед них був майстер міжнародного класу, 2 майстри ФІДЕ, 18 кандидатів у майстри спорту. Переможцем став член залізничної профспілки, стрілець Мукачівського загону воєнізованої охорони, кандидат у майстри спорту Василь Гуйван. Друге і третє призові місця вибороли ужгородці Ольга Юшко та Олександр Подгорнов. Потішив своїм умінням уболівальників також пенсіонер-залізничник Анатолій Прокопчук.

На стадіоні «Локомотив» у Чопі в турнірі з міні-футболу за призові місця змагалися 34 футбольні команди, які розподілили на 6 груп. Серед них 2 групи керівного складу залізниць по 5 команд у кожній, у тому числі іноземні гості з Угорщини та Словаччини, та 4 групи працівників по 6 команд.

У фіналі турніру з міні-футболу серед працівників між собою зустрілися команди Укрзалізниці та Вагонно-експлуатаційного депо Ужгород, гра закінчилась з рахунком 0:0. За результатами серії пенальті перемогу здобула команда Укрзалізниці «Експрес». Третє призове місце між собою розіграли команди станції Чоп та Чопські локомотивники, поєдинок також закінчився з рахунком 0:0, тож після пенальті третє призове місце посіла команда станції Чоп.

Серед керівного складу за перше місце в поєдинку зустрілися команди Тернопільської дирекції залізничнихперевезень та Партії «Відродження», гра закінчилась з рахунком 1:1, а за результатами пенальті сильнішими виявились залізничники з Тернополя. За третє місце змагалися Ужгородська та Львівська дирекції залізничних перевезень, після пенальті з рахунком 1:2 перемогли львів’яни.

Кращими гравцями з міні-футболу серед працівників стали: захисник – Михайло Кешеля, нападник – Дмитро Біба, воротар – Дмитро Носач; серед керівного складу: захисник – Любомир Осташ, нападник – Роман Роспопа, воротар – Віктор Улібер.

У змаганні з нардів перше місце посів Жирайр Геворкян, срібло здобув Віктор Курін, а третю сходинку підкорив Василь Маринець.

За підсумками турніру переможці отримали кубки, медалі, грамоти, грошові призи та цінні подарунки від МГО «Фонд імені Георгія Кірпи» та Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці, які спільними зусиллями вже вдванадцяте провели цей улюблений для залізничників турнір.

http://www.uz.gov.ua

Comments are closed.