Подвійне дно мікроавтобуса приховувало 4 тисячі пачок цигарок

[Total: 0    Average: 0/5]

Понад 195 тис. грн – вартість вилученого у румуна через цигаркову контрабанду, повідомили в Голвоному управлінні ДФС у Закарпатській області.

Громадянин Румунії прямував до Мілану, перетнути кордон вирішив на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС. Їхав на вантажному автомобілі «Citroen Jumper». Для проходження митного контролю обрав «червоний коридор».

У митній декларації, яку громадянину Румунії митники запропонували заповнити, він вказав свої паспортні дані та заявив про наявність у нього багажу з особистими речами.
Які і при усному опитуванні, так і після того, як у подвійному днищі авто було знайдено 4200 пачок тютюнових виробів, громадянин заперечував, що перевозить будь-які товари, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, чи переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено, а щодо виявленого взагалі сказав, що це все не його.

Зокрема, під час поглибленого огляду транспортного засобу і речей громадянина були виявлені «Marlboro gold», вітчизняного виробництва, загальною кількістю 2050 пачок та «Marlboro» також вітчизняного виробництва, з акцизним марками, загальною кількістю 2150 пачок.

Таким чином, громадянин Румунії вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників), які попередньо піддавалися розбиранню та монтажу, з метою незаконного переміщення товарів через митний кордон України.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі авто, вартість якого понад 107 тис. грн., та цигарки вартістю понад 88 тис. грн вилучено.

Джерело: відділ комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області

Comments are closed.