Геннадій Москаль представив нового голову Перечинської райдержадміністрації

Згідно з розпорядженням Президента, головою Перечинської РДА призначено Віктора Олефіра.

Геннадій Москаль офіційно представив нового керівника району колективу держадміністрації та активу Перечинщини.

Фінансово-економічне становище Перечинського району далеко не райдужне — дотаційність сягає 70 відсотків, медичної субвенції (з якої фінансується галузь) вистачить тільки до середини жовтня, а харчування школярів у молодших класах обмежене всього 9.60 грн. на день. Тому головне завдання, яке стоїть перед новим керівництвом району, — пошук додаткових бюджетних надходжень.

— Кожного інвестора, який здатен створити хоч кілька робочих місць, слід зустрічати з хлібом і сіллю, — наголосив Г.Москаль. — І активніше працювати з грантами. Сьогодні кошти на розвиток інфраструктури легше залучити з ЄС за програмами транскордонного співробітництва, ніж отримати з Києва. Ми дуже розраховуємо на допомогу Європи у важку хвилину, адже вести війну й успішно розвивати економіку неможливо.

Керівник області закликав голів сільських та селищної рад якомога скоріше виконати закон про декомунізацію й перейменувати “комуністичні” вулиці на честь загиблих на Донбасі героїв.

— Нагадую, що якщо закон не виконають на рівні місцевих рад, я особисто перейменую вулиці, при цьому підберу такі назви, що люди захочуть виписатися звідти, — напівжартома зазначив Г.Москаль.

Після офіційної частини керівник області здійснив робочу поїздку по району — відвідав кілька туристичних об’єктів і оглянув стару дерев’яну церкву у високогірному селі Лікіцари.

Довідково: Олефір Віктор Іванович народився 26 грудня 1975 року в с.Дубриничі Перечинського району Закарпатської обл. У 2003 році закінчив Ужгородський національний університет (правознавство, юрист). До цього призначення очолював управління надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Керує громадською організацією ДП “Добробут”.

Прес-служба Закарпатської ОДА

https://zakarpatpost.net