Закарпатських контрабандистів від угорської поліції врятували газові балончики

У п’ятницю ввечері, аби втекти, контрабандисти застосували газовий балончик щодо угорських поліцейських, які застали їх на зеленому кордоні в районі Beregdaróc, – повідомив прес-секретар поліції округу Саболч-Сатмар-Берег.

Село Beregdaróc в Угорщині розташоване біля угорсько-українського кордону, неподалік села Дідово (Дийда) Берегівського району Закарпатської області.

Gergely Fülöp розповів, що прикордонний патруль помітив людей, що переносили пакунки через зелений кордон, і намагалися встановити їх особистості. Однак контрабандисти кинули свій вантаж і, застосувавши газ, втекли на українську територію.

На місце було викликане підкріплення прикордонної поліції, територію було очеплено . На місці події було виявлено велику кількість контрабандних сигарет

Українські прикордонники затримали одного з підозрюваних порушників і також вилучили тютюнові вироби, – повідомив представник прес-служби.

Поліцейські, які постраждали від розпиленого газу, були доставлені в лікарню, їх стан не є серйозним. Поліція розслідує кримінальну справу про застосування сили щодо державної посадової особи і контрабанду.

http://zakarpattya.net.ua