У справі про мукачівську стрілянину з’явилися нові факти

[Total: 0    Average: 0/5]

Народні депутати – члени тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області 18 серпня повернуться у Мукачево для з’ясування нових обставин липневого інциденту між Правим сектором та представниками нардепа Михайла Ланя.

Про це було повідомлено на інтернет-ресурсі «Солідарність» Блоку Петра Порошенка.

«В ході роботи тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області з’явилися нові факти. На 18-20 серпня представники ТСК запланували нове відрядження на Закарпаття для дослідження цих фактів та з’ясування деяких технічних обставин. Це, зокрема, стосується розбіжностей між інформацією прокуратури, СБУ та міліції Закарпатської області. Ми хочемо для себе з’ясувати всі обставини, щоб дати подіям 11 липня в Мукачеві політико-правову оцінку», – повідомив член тимчасової слідчої комісії Верховної Ради Валерій Пацкан.

За словами народного депутата, ТСК вже відомо, що всі силові структури області заздалегідь знали про зустріч 11 липня представників Правого сектору з представниками народного депутата Михайла Ланя. «Ми хочемо зрозуміти, чому не була попереджена ця зустріч і чи є причиною конфлікту саме контрабанда. На нашу думку, в конфлікті з’являється ще одна сторона, і контрабанда – не основна причина конфлікту. Так, дійсно, переділ контролю над окремими ділянками кордону відбувався, але це не головне», – заявив Пацкан.

Як було анонсовано, звіт про розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області члени тимчасової слідчої комісії представлять у Верховній Раді на початку вересня.

Comments are closed.