На Хустщині міліціонери перевіряли продавців

[Total: 0    Average: 0/5]

На Хустщині працівники міліції провели рейд із виявлення фактів продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Під час рейду правоохоронці виявили два адміністративні правопорушення та провели профілактичні бесіди із продавцями та власниками торгових павільйонів.

Днями оперативники сектору кримінальної міліції у справах дітей, дільничних інспекторів міліції та представники соціальної служби провели в м.Хустперевірку торгових павільйонів, які знаходяться біля навчальних закладів.

Мета рейду – проведення профілактичної роботи з працівниками закладів торгівлі, які мають ліцензії на продаж тютюну та алкоголю, по дотриманню вимог законодавства щодо заборони продажу пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Під час рейду правоохоронці виявили два адміністративні правопорушення за ст.156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) та ст.155 (Порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Хустський МВ УМВС

Comments are closed.