“Бавка” повертається з канікул

[Total: 0    Average: 0/5]

Уже цієї неділі, 30 серпня, з новими силами та новими постановками закарпатські лялькарі повертаються на рідну сцену, повідомили в управлінні культури Закарпатської ОДА.

З нагоди відкриття 35-го театрального сезону колектив Закарпатського академічного обласного театру ляльок презентує виставу “Співоче поросятко. Майже детективна історія” Сергія Козлова, Володимира Підцерковного.

Режисер-постановник – заслужена артистка України Наталія Орєшнікова, художник-постановник – Паола Полуденна, художник по світлу – Ірина Осокіна, композитор – Олександр Дюре.

Акторський склад: Світлана Кобзиста, Юлія Чеховська, Микола Карпенко, Олександр Бєліков.

Вистава розрахована на дітей дошкільного та шкільного віку.

Перед початком вистави, а покажуть її об 11.00 та о 13.00, на малечу чекає також розважальна програма біля входу в театр.

Закарпатські лялькарі з нетерпінням чекають на своїх прихильників, підготували чимало нових вистав та цікавих подій у 35-му театральному сезоні!

Напередодні ж відкриття сезону, 27 серпня об 11.00, лялькарі зустрінуться з журналістами та розкажуть про плани на найближче, зокрема, про свою участь у масштабних культурних проектах.

Джерело: Управління культури Закарпатської ОДА

Comments are closed.