Пам’ятник Петефі пошкодив пенсіонер

[Total: 0    Average: 0/5]

Пам’ятник поету Шандору Петефі в Ужгороді пошкодив 64-річний мешканець Дніпропетровської області, який тимчасово проживає в обласному центрі. Зі слів пенсіонера, злочин він скоїв з корисливих мотивів.

Нагадаємо, що інформація про пошкодження пам’ятника угорському поету Шандору Петефі надійшла до Ужгородського міськвідділу міліції 19 серпня 2015 року близько 18-ї години.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу міліції. Правоохоронці встановили, що невідома особа пошкодила шаблю на памятнику угорському поету-революціонеру 19 століття — Шандору Петефі. Монумент виготовлений у повний зріст з бронзи, а шабля розташована на поясі памятника з лівого боку.

Вжитими заходами працівників карного розшуку міськвідділу міліції встановлено, що правопорушення скоїв 64-річний пенсіонер мешканець Дніпропетровської області. На даний час зловмисник тимчасово проживає в обласному центрі.

Зі слів правопорушника, що злочин скоїв з корисливих мотивів. Саблю хотів продати, а зароблене таким чинов витратити на власні потреби.

Джерело: Ужгородський МВ УМВС

Comments are closed.