В Іршавы зменшилась кількість злочинів, але крадіжок побільшало

[Total: 0    Average: 0/5]

Стан боротьби зі злочинністю в Іршавському районі обговорили на координаційній нараді керівників правоохоронних органів район, повідомили в Іршавській РДА.

Прокурор району Олег Опішняк у своїй доповіді зазначив, що спостерігається позитивна тенденція щодо зменшення кількості зареєстрованих кримінальних правопорушень – з 665 до 659.

Кількість облікованих кримінальних правопорушень за період 6 місяців 2015 року становить 379 проти 444 за аналогічний період 2014 року, що на 14,6% менше. Зменшилась кількість скоєних особливо тяжких злочинів з 6 до 2 (-66,7%), тяжких злочинів – з 94 до 71, невеликої тяжкості з 232 до 152. Викликає занепокоєння зростання, хоча і незначне, кількості корисливих злочинів, у тому числі крадіжок, яких у поточному році обліковано 181.

Не може не турбувати зростання в районі кількості злочинів, вчинених неповнолітніми, особами, які раніше вчинили злочини та у стані алкогольного сп’яніння. Потребує активізації діяльність щодо викриття кримінальних правопорушень з ознаками корупції, у бюджетній сфері та у сфері земельних правопорушень.

Джерело: Іршавська РДА

Comments are closed.