Чехи допоможуть відремонтувати школу на Міжгірщині

[Total: 0    Average: 0/5]

Нещодавно чеські партнери завітали на Міжгірщину, аби перевірити, як реалізовується проект з проведення капітального ремонту Соймівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Край Височіна через благодійний фонд “ViZa” та Закарпатська обласна рада профінансували першу чергу капремонту корпусу №2 вищезгаданого навчального закладу, в якому навчаються учні початкових класів.

Загалом зовнішні роботи практично завершені. Підрядником освоєно 400 тис. грн., з них 185 тис. – кошти благодійного фонду “ViZa”. Перекрито дах, закуплено та встановлено пластикові теплозберігаючі вікна, зовнішні двері.

Однак члени делегації краю Височіна Чеської Республіки та голова районної ради Іван Ярема за зустрічі, яка відбулася в рамках чергового робочого візиту гостей-партнерів, дійшли до висновку, що найближчим часом необхідно зробити внутрішній капітальний ремонт другого корпусу Соймівської ЗОШ І-ІІ ст. За словами Івана Яреми, районною радою направлений лист до обласної ради з проханням виділити кошти в сумі 415 тис. грн. на продовження ремонту шкільного корпусу, що, до речі, збудований у минулому столітті за правління чеського уряду.

Чеські партнери залишилися задоволеними станом реалізації спільного інвестиційного проекту та намітили подальші етапи ремонтних робіт.

Джерело: прес-служба Закарпатської обласної ради

Comments are closed.