У Чопі згвалтували а потім вбили молоду жінку

Як з’ясували правоохоронці, молоду жінку, оголене тіло якої знайшли в міському парку у Чопі, згвалтували і позбавили життя троє місцевих нероб, один із яких має вже три судимості.

Днями, у міському парку Чопа перехожий знайшов оголений труп молодої жінки зі слідами насильницької смерті. Про страшну знахідку чоловік повідомив у міліцію.

Особу потерпілої встановлено – це 26-річна жителька Ужгорода, мати трьох діточок. Знайшли правоохоронці і вбивць молодої жінки. Це три жителі Чопа віком 34-47 років.

Чоловіки ведуть антисоціальний спосіб життя, один має за плечима аж три судимості. Один із компанії познайомився в Ужгороді з потерпілою, яка теж вела розгульний спосіб життя. Привіз її погостювати в Чоп.

Звечора вся компанія зібралася на місцевому стадіоні випити вина й пива. Далі захмелілі чоловіки запропонували дамі «інтим». Спершу згвалтували приятельку по чарці, а далі один із них ще й жорстоко познущався з жінки за допомогою 40-сантиметрової дерев′яної палиці. На кінці палиці був сучок, він і порвав внутрішні органи жінки… Смерть нещасної настала внаслідок втрати крові й геморагічного шоку.

Убивць молодої жінки затримано, вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу. Слідство у справі триває, повідомили газеті «Наш Ужгород» у СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

https://zakarpatpost.net