Угорщина розгляне можливість добудови гімназії в Берегові

[Total: 0    Average: 0/5]

Одним із головних питань, що обговорювалися на зустрічі керівництва Закарпаття із міністром закордонних справ і зовнішньої економіки Угорщини Петера Сіярто в Будапешті стало співробітництво в гуманітарній сфері.

Йшлося як про українську нацменшину в Угорщині (перед зустріччю з угорським міністром керівники Закарпаття спілкувалися з речником української громади в Державних зборах Угорщини Ярославою Хортяні та керівником Державного самоврядування українців Угорщини Юрієм Кравченком), так і про угорську в Україні.

Серед іншого Г.Москаль попросив розглянути можливість фінансування Угорщиною добудови угорськомовної гімназії в Берегові. Зараз навчання проводиться в старому й тісному приміщенні, для всіх учнів не вистачає місця. Новий корпус почали зводити, але через відсутність фінансування роботу довелося заморозити. П.Сіярто пообіцяв розглянути можливість виділення коштів і завершення будівництва гімназії.

Крім того, Угорщина сприятиме (в тому числі фінансово) у запровадженні угорської мови, як другої іноземної, в україномовній загальноосвітній школі №2 в Ужгороді, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

http://zakarpattya.net.ua/News/145081-Uhorshchyna-rozhliane-mozhlyvist-dobudovy-himnazii-v-Berehovi

Comments are closed.