Ужгородські розклади: офіційно – Качур, неофіційно – Ратушняк?

[Total: 0    Average: 0/5]

Є підстави вважати, що влада підтримуватиме на посаду ужгородського міського голови одразу двох осіб. Щоправда – одного офіційно і публічно, а на іншого ставку робити «на практиці».

Так з посиланням на власні джерела стверджує Мукачево.net.

Саме на екс-бютівця Михайла Качура, а також на вічного кандидата в мерське крісло Сергія Ратушняка працюватиме вся владна вертикаль та наявний ресурс УДАРу та Блоку Петра Порошенка в обласному центрі.

– Ідеальний сценарій, який розробляють у штабі, щоб у другий тур виборів мера Ужгорода потрапили Качур і Ратушняк, а тоді вже не стоятиме питання, кого з них «злити», бо обидва так би мовити «свої». І не залежно від того, хто переможе у другому турі, Москаль з Пацканом зможуть завчасно прозвітувати у Києві, що Ужгород вони взяли. Такий собі розводняк для виборців, які голосуючи за Качура, думатимуть, що голосують проти неадекватного Ратушняка, і голосуючи за Ратушняка, думатимуть, що голосують проти антинародної влади Порошенка-Яценюка, – пояснив співрозмовник, наближений до нинішньої команди Порошенка на Закарпатті.

Цю ж інформацію підтвердили в середовищі Батьківщини, яку проміняв Михайло Качур (є депутатом Закарпатської обласної ради від цієї політичної сили) на партію влади.

Там також зазначили, що, швидше за все, історія з Іваном Шкиртою, котрого Москаль влаштував на посаду заступника міського голови Ужгорода, завершена – на нього ставку не робитимуть.

– Спочатку дійсно розглядався Шкирта. Його спробували розкрутити, але нічого не вийшло. Згідно з останніми дослідженнями він не пройшов навіть мінімальний рівень впізнаваності в Ужгороді. За ним нема ніякого підприємства, чи історії успіху. Тому постійно обговорювався сценарій балотування Горвата, але це занадто дорого і складно, бо передбачає складання мандату нардепа. Відтак, спробували знайти заміну Горвата, фактично його двійника. З Михайлом Качуром хочуть розіграти той же сценарій, що і з Робертом Горватом в 2014-ому. Тобто молодий незаплямований підприємець-господарник. Повірте, грошей вкладуть не менше, бордів буде скажена кількість, – пояснив співрозмовник.

http://uzhgorod.in

Comments are closed.