Виноградівщина під церковні дзвони та коліноуклінно зустріла полеглого на Сході Олександра Леврінца 

[Total: 0    Average: 0/5]

DSCN8752Тіло Олександра Леврінца, уродженця Фанчикова, який загинув наприкінці січня у боях під Санжарівкою на Донеччині, доправили сьогодні зранку на малу батьківщину.

Зустрічали полеглого земляка на Виноградівщині закарпатці із пошаною до Героя та його родини – під церковні дзвони та стоячи на колінах.

Небайдужі до спільного горя закарпатці гуртуватися заради належної зустрічі бійця, якого лише нещодавно опізнали серед полеглих за допомогою експертизи ДНК, почали ще напередодні: повідомлення про ранковий збір оприлюднили виноградівські волонтери.

Відтак, сьогодні зранку колона автомобілів зустріла полеглого Олександра Леврінца у Сільці, звідки й супроводила військовослужбовця у рідне село Фанчиково.

DSCN8758

 

 

 

 

 

 

Закарпатець Олександр Леврінц, уродженець села Фанчиково, що на Виноградівщині, загинув убою під Санжарівкою на Донеччині 25 січня 2015 року.

На той час бойові позиції утримували бійці 128-ої ОГПБр. Під час бою полягло тоді багато українських вояків, серед них і закарпатці, зокрема виноградівець – Адальберт Ковач. Багато хто після того також перебував у списках зниклих безвісти, як от і мешканець Фанчикова Олександр Леврінц 1978 року народження. До останнього рідні мали надію, що військовослужбовець перебуває в полоні загарбника,однак, експертиза ДНК, підтвердивши загибель Героя, звела нанівець усі сподівання.

Ховатимуть полеглого на Сході за українську державність та суверенність Героя у середу, 16 вересня, о 13.00, у рідному селі на Виноградівщині.

http://zakarpattya.net.ua

Comments are closed.