Виноградівщина під церковні дзвони та коліноуклінно зустріла полеглого на Сході Олександра Леврінца 

[Total: 0    Average: 0/5]

Тіло Олександра Леврінца, уродженця Фанчикова, який загинув наприкінці січня у боях під Санжарівкою на Донеччині, доправили сьогодні зранку на малу батьківщину.

Зустрічали полеглого земляка на Виноградівщині закарпатці із пошаною до Героя та його родини – під церковні дзвони та стоячи на колінах.

Небайдужі до спільного горя закарпатці гуртуватися заради належної зустрічі бійця, якого лише нещодавно опізнали серед полеглих за допомогою експертизи ДНК, почали ще напередодні: повідомлення про ранковий збір оприлюднили виноградівські волонтери.

Відтак, сьогодні зранку колона автомобілів зустріла полеглого Олександра Леврінца у Сільці, звідки й супроводила військовослужбовця у рідне село Фанчиково.

 

 

 

 

 

 

Закарпатець Олександр Леврінц, уродженець села Фанчиково, що на Виноградівщині, загинув убою під Санжарівкою на Донеччині 25 січня 2015 року.

На той час бойові позиції утримували бійці 128-ої ОГПБр. Під час бою полягло тоді багато українських вояків, серед них і закарпатці, зокрема виноградівець – Адальберт Ковач. Багато хто після того також перебував у списках зниклих безвісти, як от і мешканець Фанчикова Олександр Леврінц 1978 року народження. До останнього рідні мали надію, що військовослужбовець перебуває в полоні загарбника,однак, експертиза ДНК, підтвердивши загибель Героя, звела нанівець усі сподівання.

Ховатимуть полеглого на Сході за українську державність та суверенність Героя у середу, 16 вересня, о 13.00, у рідному селі на Виноградівщині.

http://zakarpattya.net.ua

Comments are closed.