Чемпіонами Закарпатської ліги КВН стали мукачівці

[Total: 0    Average: 0/5]

Участь у Фіналі Чемпіонату взяли три команди: БезУмная Молодежь (Мукачево), Чікаго (Черкаси) та Нормандія (Міжгір’я).

Четвертою учасницею гри повинна була бути команда з Кушниці «От Фонаря», але за рядом причин вона виступила у фіналі поза конкурсом.

Цього сезону у фіналі Чемпіонату не було жодної ужгородської команди, що додало грі інтриги. Для забезпечення повної неупередженості в оцінюванні було вирішено повністю оновити склад журі.

Традиційно перед власне конкурсними виступами волонтери Руху підтримки закарпатських військових беруть слово та збирають у благодійну скриньку кошти на потреби наших бійців. Цього разу вдалося зібрати 2001 гривню!

Змагалися команди у 5 конкурсах: стартової пісні, розминці, відео, капітанському та музичному домашньому завданні. Окремо також показали переможця інтернет-конкурсу – відео запрошень на гру (відео «БУМу») набрало найбільше лайків та репостів.

Протягом 4 конкурсів упевненими лідерами, набираючи за три максимальні 7,0, трималися хлопці із «Нормандії», які, на жаль, перед останнім конкурсом дещо розгубилися і не змогли втримати свою майже 2-бальну перевагу над суперниками.

Досвідчені мукачівці «БУМ» таки зібрали всі свої гумористичні сили у кулак і за музичне домашнє завдання отримали всі сімки. Нашим гостям із Черкас було непросто грати із такими колоритними суперниками, але показали гідний рівень та смішні номери.

Тож, другий рік поспіль Чемпіонство ЗЛ КВН у Мукачево везуть хлопці з «БУМу». До слова, на фіналі вони заявили, що після 6 років участі закінчують виступи у закарпатці… Але.. під старою назвою! Тож, чекатимемо від них нових сюрпризів!

На цьому сезон не завершено! 1 жовтня у ПАДІЮНі відбудеться Фінал Кубка ЗЛ КВН та підбиття підсумків сезону!

Сашка Артюхіна

http://zaholovok.com.ua

Comments are closed.