Через призначення радником голови Мукачівської РДА батька помічника Ланя й учасника мукачівської трагедії Балога звернувся до Президента

[Total: 0    Average: 0/5]

Серед іншого, народний депутат Віктор Балога публічно запитує у Президента Петра Порошенка – «чому яскраві представники кримінального світу отримують посади у владі, а не коротають свої вечори на допитах».

А ще цікавиться, як задалеко влада готова зайти у страхові програти вибори на Закарпатті.

Через призначення радником голови Мукачівської РДА батька помічника Ланя й учасника мукачівської трагедії Балога звернувся до Президента

“Пане Президенте, хочу знову звернутися до Вас публічно.

Радником голови Мукачівської РДА (а отже – «смотрящім») призначено людину з оточення народного депутата Ланя, чий син працює його помічником. Останній є безпосереднім учасником бійні 11 липня. Саме він виступив ініціатором і організатором зустрічі на “Антаресі”. Докази цього є в правоохоронних органах.

У зв’язку з цим у мене до Вас є декілька запитань:

1. Чому такі яскраві представники кримінального світу отримують посади у владі, а не коротають свої вечори на допитах?

2. Ланьо і його помічники займалися вербуванням і утриманням бойовиків для наметового містечка Антимайдану в Маріїнському парку. На їхніх руках – кров простих українців.

Скажіть будь ласка, пане Президенте, якщо такі люди отримують посади, то на якому Майдані Ви були – на тому, що біля Головпоштамту, чи на тому, що поруч з площею Конституції?

3. Невже Ви вважаєте, що народ зробив Вас Президентом для того, щоб Ви просували у владу людей, які продають наркотики закарпатським дітям, займаються бандитизмом і контрабандою?

4. Невже Ви з Москалем і справді вважаєте, що можна віддати владу бандитам, а вони, погрожуючи простим людям, змусять Закарпаття голосувати за владу?

5. Пане Президенте, невже Ланьо, Вілкул і Кернес – твої справжні друзі, а Ярош, Балога, Тягнибок – твої вороги? Якщо так, то у мене знову виникає питання, на якому з Майданів стояв нинішній Президент України?

6. І останнє. Як задалеко Ви, пане Президенте, готові зайти, боячись програти вибори на Закарпатті?”, – звертається до глави держави Віктор Балога.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у четвер, 10 вересня, у Мукачівській районній державній адміністрації відбулася нарада, на якій присутнім було представлено нового радника нового голови РДА Сергія Гайдая – Василя Пашкуляка.

Василь Пашкуляк є батьком Артура Пашкуляка – представника вузького кримінального оточення народного депутата Михайла Ланя. А саме Артур Пашкуляк був тією особою, яка після сутички бійців «Правого сектора» і міліції 7 липня 2015 року (до вирішення якої міліціонери залучили бандитів М.Ланя) передала «правосекторівцям» запрошення від Блюка на «стрілку» в спортивному клубі «Антарес» на 12.00 11 липня.

Ще раніше, після того, як Закарпатську область після перемоги Революції Гідності «за коаліційною квотою» було віддано політичній партії «Народний фронт» і головою Закарпатської ОДА було призначено народного депутата від цієї політичної сили Валерія Лунченка, головою Мукачівської РДА за його пропозицією було призначено саме Василя Пашкуляка. Оскільки Василь Пашкуляк, який до того, при режимі Віктора Януковича працював першим заступником голови Мукачівської РДА, а на той час був помічником-консультантом нардепа-«регіонала» Михайла Ланя (кримінальна кличка «Блюк»), таке призначення викликало обурення більшості депутатів Мукачівської райради. Кандидатуру В.Пашкуляка на посаду голови РДА забракував і Громадський люстраційний комітет Закарпаття.

Після того, як всупереч громадськості В.Пашкуляка таки було призначено, “Правий сектор” і Народна Рада Мукачівщини поставили В.Лунченку вимогу його відставки.

http://zakarpattya.net.ua

Comments are closed.