Дні добросусідства Закарпаття та Марамуреша переносяться на жовтень

[Total: 0    Average: 0/5]

Відновлені після 13-річної перерви Дні добросусідства Закарпаття та Марамуреша відбудуться не в останні вихідні вересня, як планувалося, а на початку жовтня.
Минулими вихідними, Геннадій Москаль взяв участь у відзначенні Дня Тячева, до якого поїхав одразу після повернення з Києва.

Причина поїздки — не тільки святкування 686-ї річниці міста, але й переговори з префектом Марамуреша (прикордонний із Тячівським районом повіт Румунії) Антоном Рогіаном та Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Елеонорою Молдован, котрі також були гостями свята.

 

 

 

 

 

 

В ходу зустрічі обговорювалося будівництво мосту через Тису між Румунією та Україною (як уже повідомлялося, міст з’єднає с.Біла Церква Рахівського району та м.Сігет повіту Марамуреш). Крім того, сторони домовилися, що відновлені після 13-річної перерви Дні добросусідства Закарпаття та Марамуреша відбудуться не в останні вихідні вересня, як планувалося, а на початку жовтня.

Під час святкування Дня міста Г.Москаль та А.Рогіан вшанували видатного художника Шимона Голлоші, котрий народився в м.Сігет-Мармацієй в 1857р., а помер у Тячеві в 1918р., поклавши до його пам’ятника вінок із квітами.

http://www.carpathia.gov.ua

Comments are closed.