В Ужгороді відбулось офіційне відкриття всеукраїнської спартакіади держслужбовців

Представники оргкомітету та почесні гості заходу напередодні провели нараду у спорткомплексі “Юність” та робочу зустріч в ОДА.
Завітали на спортивне свято і представники міжнародної європейської спільноти, яких привітали за старовинним народним звичаєм хлібом-сіллю.

Консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ференц Варга та консул Генерального консульства Словацької республіки в Ужгороді пані Янка Буріанова побажали учасникам наснаги та спортивних досягнень, а також висловили думку, щоб до змагань активно долучалися міжнародні партнери України.

Вітали учасників змагань і заочно: Олександр Скопич зачитав листа-вітання від імені Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, а Микола Мовчан – від імені міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

Музичний супровід урочистого відкриття заходу забезпечили представники Ужгородського музичного училища ім. Д.Задора. Учасники, також, підняли державний прапор, виконали національний гімн та запалили вогонь спартакіади.

Представники всіх областей України з’їхались до найзахіднішого регіону, аби показати, що спорт та активний відпочинок – невід’ємна частина життя чиновників.

Нагадаємо, що держслужбовці розпочали свої виступи вже сьогодні. З самого ранку учасники мірялися силами у волейболі, настільному тенісі, футзалі, шахах та шашок. Примітно, що збірна чиновників Закарпатської області обіграла у футзалі угорських дипломатів, за що отримали призи від угорського консула та заступника міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції.

Варто зазначити, що у XVII всеукраїнській спартакіаді беруть участь 375 держслужбовців, які представляють 17 областей України. Змагання триватимуть до 25 вересня. Спортивні зустрічі розпочинатимуться кожного дня о 9:30, повідомили газеті «Наш Ужгород» в управлінні молоді та спорту ОДА.

https://zakarpatpost.net

 

Comments are closed.