Ужгород отримав нових почесних громадян

[Total: 0    Average: 0/5]

3-30-64Цього року Ужгород святкує 1122 річницю з часу першої писемної згадки про місто.

З цієї нагоди у великій залі міської ради відбулося традиційне урочисте Віче.

До заходу долучилися колишні керівники міста, його почесні громадяни, гості з міст-побратимів, делегації з різних куточків України, представники творчої інтелігенції, керівники установ та організацій краю.

Привітав Ужгород у вітальній телеграмі до Дня міста і голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

На урочистому Віче відбулася церемонія вручення почесних грамот та відзнак Ужгородської міської ради. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції на сході країни, звання «Почесний  громадянин м. Ужгород» посмертно присвоїли чотирьом військовослужбовцям: старшому солдату Олександру Капушу, солдату Андрію Палаю, майору Віталію Постолакі, солдату Ігорю Розлуцькому.

dsc02809_reference

 

 

 

 

 

Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання. Почесними громадянами міста також стали заступник голови Закарпатського об’єднання ВУТ «Просвіта» імені Т.Шевченка Олег Галик за вагомий особистий внесок у відродження та утвердження патріотичних засад, активну участь у становленні Української державності, плідну громадську діяльність та президент асоціації міст-побратимів «Ужгород – Корвалліс (США)» Пітер Бобер за вагомий особистий внесок у розвиток дружби і партнерських відносин між містами-побратимами, за активну участь та надану допомогу у галузі освіти, соціального захисту, сприяння розвитку побратимських стосунків між американськими та українськими народами.

Присвоїли на заході звання лауреата «Почесної відзнаки Ужгородської міської ради» й діячам в сфері освіти, науки, техніки і технології, інноваційної діяльності, архітектури, журналістики, музичної культури, фізкультури й спорту тощо.

Завершили урочисте міське віче «Молитвою за Україну» у виконанні Українського греко-католицького хору ім.. о.Августина Волошина Ужгородського кафедрального собору.

http://uzhgorod.in

 

Comments are closed.