8 жовтня театр із Норвегії покаже ужгородцям виставу «Голоси Арктики»

[Total: 0    Average: 0/5]

Samovarteateret – це професійний театр, заснований Бенте Андерсен у норвезькому місті Кіркенес в 1990 році.

Театр знаходиться в 15 км від норвезько-російської кордону, 40 км від норвезько-фінського кордону, 1420 км – повітряна дистанція до Осло, столиці Норвегії, така ж відстань, як від Осло до північних рубежів Італії.

За роки існування театр придбав мережу контактів у Фінляндії, Швеції, Литві, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Туреччини, Іспанії та Польщі.

На сьогоднішній день в театрі «Samovarteateret» дев’ять постійних співробітників, і близько 30 осіб залучені в різні проекти. У Кіркенесі колектив має власну сцену. Щорічно випускається дві-три нові вистави, з якими театр гастролює по Баренц-регіону та Європі.

 

 

 

 

 

 

Виставу «Голоси Арктики» автори розкривають як історію про політику, віру, надію і любов. Samovarteateret хоче показати життя людей на прикордонних територіях і те, як політичні рішення впливають на їхнє життя. Своєю роботою норвезькі митці стверджують: коли проводиться межа, з’являється драма.

Спектакль несе в собі послання, що надія, правда і любов можуть перемогти будь-які кордони.

Для того, щоб розповісти про культурні подібності і розбіжності народів, що живуть в прикордонних областях, артисти театру використовують у виставі кілька мов: норвезька, англійська, російська, фінська і саамська.

Незвичайного забарвлення надає виставі поєднання сучасного танцю і цікавої музики.

Вистава «Голоси Арктики» відбудеться 8 жовтня о 17.00 год. в Ужгороді у приміщенні театру ляльок (пл. Театральна, 8). Вартість квитка 35 грн.

http://nedilya.net

Comments are closed.