У Великоберезнянському районі міліція виявила місцевих жителів, які розповсюджували по селах району передвиборчі листівки провокаційного характеру

… До того ж – без необхідних вихідних даних.
В окремих населених пунктах Закарпаття з’явилися агітаційні листівки з текстом «Влада і бандити разом йдуть на вибори». Ця агітаційна продукція не містить жодних вихідних даних. Вона розповсюджувалася по поштових скриньках, розклеювалася на вулицях міст і сіл.

Появу такої продукції з ознаками “чорного піару” щодо кількох політичних партій зафіксовано у містах Мукачево, Виноградів, Перечин, селищі Великий Березний тощо.

Вчора, 11 жовтня, до міліції звернувся пенсіонер із с. Волосянка Великоберезнянського району, який повідомив про те, що він виявив на вулиці с.Ужок листівку вказаного змісту.

Правоохоронці встановили осіб, які займались розповсюдженням даної агітпродукції в селах Великоберезнянського району. Дане правопорушення скоїли три місцевих жителя віком 27, 28 і 31 року.

Чоловіки зізналися у скоєнні правопорушення. Їх притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Походження агітпродукції тепер з’ясовують правоохоронці.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області