Ужгородський суд переніс розгляд справи священика-вбивці

[Total: 0    Average: 0/5]

В Ужгородському міськрайонному суді 15 жовтня, відбулося слухання справи за участю присяжних.

Головуючий у справі Придачук О.А., суддя Данко В.Й. та присяжні вирішували долю засудженого до довічного позбавлення волі за вбивство трьох осіб.

До канцелярії суду надійшло клопотання прокуратури області про перенесення слухання на іншу дату у зв’язку з зайнятістю державних обвинувачів в іншому судовому засіданні, за межами Ужгородського району.

Разом з тим судом заслухано думку адвокатів засудженого, які вказали: «Оскільки прокуратура має не одного працівника, а про дату та час розгляду даної справи таких було повідомлено завчасно, вважаємо, з урахуванням положень Кримінального процесуального кодексу України, за можливе розгляд справи за відсутності представників цього органу».

Позицію захисників підтримав і засуджений, стосовно якого розглядається справа. Проте за спільним рішенням професійних та «народних» суддів, з урахуванням думки захисників та засудженого, клопотання прокуратури – задоволено, а слухання у справі перенесено на іншу дату – 23 жовтня 2015 року, у зв’язку з недоцільністю розгляду такої категорії справ за відсутності державного обвинувача.

Нагадаємо, закарпатського священика у 1998 році було засуджено до вищої міри покарання за потрійне вбивство. Впродовж 17-ти років засуджений відбуває покарання у Вінницькій установі виконання покарань.

Проте в 2015 році останнім ініційовано перегляд рішення суду у зв’язку з нововиявленими обставинами, котрі, як вбачається з заяви засудженого, свідчать про відсутність його вини.
http://7dniv.info

 

 

Comments are closed.