Голова Закарпатської ОВК: всі бюлетені, видрукувані для області, є недійсними

[Total: 0    Average: 0/5]

images-Vybory15-20.10_bjuleten_1-500x324Микола Сличко підтвердив, що всі видрукувані ЦВК бюлетені для Закарпатської області є недійсними, а це близько 900 тисяч.

Про це голова обласної виборчої комісії Микола Сличко повідомив у спеціальному коментарі для Mukachevo.net.

Микола Сличко підтвердив, що всі видрукувані ЦВК бюлетені для Закарпатської області є недійсними, а це близько 900 тисяч. Причина – помилка в назві партії «Об’єднання Самопоміч», яку в бюлетенях назвали просто «Самопоміч», а це, як виявилось, назва зовсім іншої політпартії.

«Текст бюлетенів затверджувався цілою комісією, зокрема там були присутні представники «Об’єднання Самопоміч», преса, уповноважені представники різних політичних сил. Три тижні тому всі дільничні комісії були ознайомлені з цим текстом», – каже Сличко.

Голова Закарпатської ОВК зазначив, що не зрозуміло, чому два члени обласної виборчої комісії від «Об’єднання Самопоміч» тоді проголосували за це рішення і не сказали жодних зауважень. «Чи це було спеціально, чи як?», – запитує він.

«Ми приймемо рішення про переділення коштів і передрук бюлетенів. Ми встигаємо це зробити до виборів, щоб голосування на Закарпатті відбулось», – додав Микола Сличко.

Виявили помилку на вечірньому засіданні комісії у понеділок, 19 жовтня. Першими про це повідомили в середовищі Радикальної партії Ляшка.

Мова йде про 958 981 бюлетенів, які доведеться передрукувати. Дещо згодом ГО “Опора” оприлюднила зразки зіпсованих бюлетенів, у яких чітко видно в чому саме помилка – назві партії “Самопоміч”. У бюлетені потрапила політична партія “Самопоміч”, хоча мала бути політична партія “Об’єднання Самопоміч”.

За підрахунками Комітету виборців України, збитки у зв’язку з передруком бюлетенів складуть близько 1 мільйона гривень.

http://www.mukachevo.net

Comments are closed.