В Ужгороді та Виноградівському районі міліціонери отримали повідомлення про підкуп виборців

[Total: 0    Average: 0/5]

Міліція з’ясовує імовірні факти підкупу виборців.

Близько 10.00 в Ужгороді один із кандидатів у депутати Ужгородської міської рад повідомив міліцію, що поблизу дільниці на наб. Незалежності перебувають двоє дівчат, які стояли зі списками і робили у паперах позначки.

Як поінформували ОПОРУ в УМВС України в Закарпатській області, слідчо-оперативна група опитала дівчат. Вони повідомили міліції, що випадково знайшли на набережній листки з прізвищами, і які їм, відповідно, не належать. Факт підкупу правоохоронцями зафіксований не був, відтак від дівчат взяли свідчення й відпустили.

Близько 10.00 у селі Великі Ком’яти (Виноградівський район) кандидата на посаду сільського голови Валентин Веремчук повідомив правоохоронців, що інший кандидат на цю посаду – Іван Кузьма разом з братом – нібито проводять підкуп виборців у триповерховому будинку, що розташовується неподалік місця голосування – дільниці №210078.

Як з’ясував спостерігач ОПОРИ, коли міліція прибула на місце виклику, кандидат Іван Кузьма з братом покинули місце події. Наразі слідчо-оперативна група перевіряє усі обставини події.

http://www.oporaua.org

Comments are closed.